Strona Główna Działalność Jednostki Dokumenty Kontakt

Zespoły Instruktorskie Hufca

Zespoły Instruktorskie przy Komendzie Hufca powołane są przez Komendantkę do wsparcia Komendy w określonych działaniach.
Zespół Promocji i Komunikacji
Zespół Kadry Kszatłcącej
Zespół ds. Pracy z Kadrą
Zespół Programowy
Zespół Wsparcia Metodycznego
Zespół ds. wsparcia szczepów i drużyn wielopoziomowych

Zespół Kadry Kszatłcącej

Marek Boraczyński

hm. Marek Boraczyński
Szef zespołu
m.boraczynski@zhp.net.pl

Zuzanna Demska

phm. Zuzanna Demska
Zastępczyni szefa zespołu
zuzanna.demska@zhp.net.pl

Agnieszka Hallmann

phm. Agnieszka Hallman
Członkini zespołu
agnieszka.hallmann@zhp.net.pl

Martyna Kolińska

phm. Martyna Kolińska
Członkini zespołu
martyna.kolinska@zhp.net.pl

Agnieszka Pokrzywińska

phm. Agnieszka Pokrzywińska
Członkini zespołu
agnieszka.pokrzywinska@zhp.net.pl

Andrzej Sawuła

hm. Andrzej Sawuła
Członek zespołu
andrzej.sawula@zhp.net.pl

Zespół ds. Pracy z Kadrą

Ewa Deręgowska

hm. Ewa Deręgowska
Członkini zespołu
ewa.deregowska@zhp.net.pl

Martyna Kolińska

phm. Martyna Kolińska
Członkini zespołu
martyna.kolinska@zhp.net.pl

Agnieszka Pokrzywińska

phm. Agnieszka Pokrzywińska
Członkini zespołu
agnieszka.pokrzywinska@zhp.net.pl

Zespół Programowy

Marcin Wasilewski

phm. Marcin Wasilewski
Szef zespołu
marcin.wasilewski@zhp.net.pl

Zespół Wsparcia Metodycznego

Dominika Roguska

phm. Dominka Roguska
Szefowa zespołu
dominika.roguska@zhp.net.pl

Dominika Bochenek

pwd. Dominka Bochenek
Członkini zespołu
dominika.bochenek@zhp.net.pl

Monika Glewicz-Kata

hm. Monika Glewicz-Kata
Członkini zespołu
monika.glewicz@zhp.net.pl

Adela Ziółkowska

phm. Adela Ziółkowska
Członkini zespołu
adela.ziolkowska@zhp.net.pl

Zespół ds. wsparcia szczepów i drużyn wielopoziomowych

Martyna Kolinska

phm. Martyna Kolińska
Szef zespołu
martyna.kolinska@zhp.net.pl